Poděkování za sezónu 2017/2018.

29.4.2018 skončila čtvrtá sezóna klubu HC Střelci Jindřichův Hradec.

Milí Střelci, Střelkyně, rodiče a příznivci našeho klubu HC Střelci Jindřichův Hradec. Rádi bychom Vám chtěli poděkovat za vzornou reprezentaci našeho klubu v sezóně 2017/2018, která právě skončila. V této sezóně jsme měli zastoupení mužstev od 2. třídy až po 8. třídu a se 7 kategoriemi jsme se tak zúčastnili mistrovských soutěží ČSLH a odehráli množství dalších přátelských zápasů a turnajů. Začala se nám připravovat i kategorie 2011, která od příští sezóny bude nastupovat v soutěžích ČSLH a několik přáteláků a dokonce dva turnaje odehrála i kategorie dětí ročníku 2012! Doufáme, že jste se cca v 8 měsících během tréninků, zápasů, ale i při různých společenských akcích dobře bavili, poznali nové přátele a hlavně Vaše děti si hokej a všechno dění okolo něj pořádně užily. V květnu bude volno a v červnu nám začne měsíční suchá příprava na další sezónu.

Přejeme Vám do letních měsíců hodně sluníčka a pohody a ještě jednou díky za Vaši podporu v letošní sezóně!!!

HC Střelci Jindřichův Hradec