Poděkování za sezónu 2018/2019.

28.4.2019 skončila 5. sezóna klubu HC Střelci Jindřichův Hradec.


Milí Střelci, Střelkyně, rodiče a příznivci našeho klubu HC Střelci Jindřichův Hradec. Rádi bychom Vám chtěli poděkovat za vzornou reprezentaci našeho klubu v sezóně 2018/2019, která právě skončila.

V této sezóně jsme měli zastoupení mužstev od 2. třídy až po 8. třídu a se 7 kategoriemi jsme se tak zúčastnili mistrovských soutěží pořádaných ČSLH ( Český hokej ) a odehráli množství dalších přátelských zápasů a turnajů. Celou sezonu se již připravuje kategorie 2012, která od příští sezóny bude nastupovat v soutěžích ČSLH a několik přáteláků a turnajů odehrála i kategorie dětí ročníku 2013! Doufáme, že jste se cca v 8 měsících během tréninků, zápasů, ale i při různých společenských akcích dobře bavili, poznali nové přátele a hlavně Vaše děti si hokej a všechno dění okolo něj pořádně užily. V květnu bude volno a v červnu nám začne měsíční suchá příprava na další sezónu.

Přejeme Vám do letních měsíců hodně sluníčka a pohody a ještě jednou díky za Vaši podporu v letošní sezóně!!!

HC Střelci Jindřichův Hradec

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU