POJĎ HRÁT HOKEJ!

Týden hokeje 23.9. - 29.9.2019

Přijďte v neděli 29.9.2019 v 8.00 hodin na zimní stadion Jana Marka v Jindřichově Hradci na akci Týden hokeje.

program průběhu akce:

8.00 -   8.30 - prezentace

8.30 -   9.30 - společný náborový trénink - začátky bruslení, hry, soutěže

- prezentace o tréninkovém procesu dětí v klubu HC Střelci

- ukázka a možné vyzkoušení hokejové výstroje pro nejmenší

- představení klubu HC Střelci - koncepce a vize, podpora pro nejmenší

- předání dárků, zodpovězení dotazů

9.30 - 10.30 - ukázkový trénink kategorie 2012, 2013

TĚŠÍME SE NA VÁS, AŽ SI S NÁMI ZABRUSLÍTE!

V 8.30 hodin  budou mít  všechny děti  bez  rozdílu  dovednosti  bruslení  jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Střelci Jindřichův Hradec ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadionu Jana Marka již potřetí akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Petra Šachla tel.: 723 638 346 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Dalším bonusem pro účastníky Týdne hokeje je možnost získání poukazu v hodnotě 1 500,- Kč na nákup první hokejové výstroje od CCM. Více informací na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje a příspěvek na výstroj.