Poslední mistrák pro ročník 2009 - 2. třída.

Poslední mistrovský dvojzápas odehrála kategorie 2009 v Soběslavi.

V neděli 12.2. odcestoval ročník 2009 na svůj poslední mistrovský miniturnaj této sezóny do Soběslavi, aby se zde utkal s domácí Soběslaví a Českým Krumlovem. Na straně modrého týmu se zápas proti Soběslavi vyvíjel jednoznačně, modří byli od počátku lepším týmem, výborným bruslením, bojovností a přesnou střelbou se mu podařilo rozdrtit soupeře 17:3. U bílých byl zápas vyrovnaný, v průběhu zápasu prohrávali maximálně o jeden dva góly. Naši hráči se snažili tlačit do brány, měli více šancí, ale často jejich tlak ztroskotal na nepřesné střelbě nebo šikovném brankáři domácích. Utkání nakonec skončilo naší prohrou 7:10. Těsné, ale o to cennější výhry se podařilo vybojovat oběma našim týmům proti Č. Krumlovu. Modrý tým v dramatickém závěru, kdy začal ztrácet svůj výrazný náskok, podržel brankář Tony a mohl se tak radovat z výhry 10:8. Bílý tým, který v průběhu zápasu stále dotahoval soupeřův mírný náskok, se v závěru tak vyhecoval a zatoužil po výhře, že nakonec zápas dotáhl k radostnému vítězství 9:8.

sestava bílý tým: Tůma Šimon, Hanzl Tomáš - Hogaj Josef, Krhánek Jakub, Máchová Karolína, Hanzl Tomáš, Kolář Honza, Hofbauer Filip, Böhm Sebík, Tůma Šimon, Jankovič Tomáš

HC Střelci J. Hradec bílý tým  -  HC Soběslav                   7:10
HC Střelci J. Hradec bílý tým  -  HC Český Krumlov          9:8

sestava modrý tým: Riley Tony - Vičar Honza, Beran Honza, Ferda Tadeáš, Urbanová Viktorka, Mácha Víťa, Benda Max, Kopřivová Viktorka, Šachl Mathias