Poslední zápas 6. třídy v Plzni.

Střelci z ročníku 2007 sehráli poslední mistrák v Plzni.

Poslední mistrovský zápas sehrála 6. třída HC Střelci v Plzni - v sobotu 23.3.2019. Začátek zápasu byl stanoven na 13 hodin, nebylo tedy výjimečně nutné odjíždět kolem páté hodiny ranní... Domácí byli od začátku aktivnější a rychlejší, Střelcům se ale dařilo v rámci možností tlak Plzně bránit, někdy i s trochou štěstí. Občasné útoky Střelců ale byly nebezpečné a hosté tak dvakrát v průběhu první třetiny vedli! Ve druhé třetině měla ale Plzeň jasně navrch, o čemž svědčí skóre této části hry. Ze strany Střelců byla herně nejlepší poslední třetina, kterou pak díky dvěma gólům v poslední minutě zápasu dokázali vyhrát 2:1.

HC Plzeň 1929 - HC Střelci JH      7:4 (2:2;4:0;1:2)

V tabulce celkového hodnocení své skupiny ligy mladších žáků "C" obsadila 6. třída skvělé druhé místo, právě za suverénní Plzní.

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU