Poslední zápas 6. třídy v Plzni.

Střelci z ročníku 2007 sehráli poslední mistrák v Plzni.

Poslední mistrovský zápas sehrála 6. třída HC Střelci v Plzni - v sobotu 23.3.2019. Začátek zápasu byl stanoven na 13 hodin, nebylo tedy výjimečně nutné odjíždět kolem páté hodiny ranní... Domácí byli od začátku aktivnější a rychlejší, Střelcům se ale dařilo v rámci možností tlak Plzně bránit, někdy i s trochou štěstí. Občasné útoky Střelců ale byly nebezpečné a hosté tak dvakrát v průběhu první třetiny vedli! Ve druhé třetině měla ale Plzeň jasně navrch, o čemž svědčí skóre této části hry. Ze strany Střelců byla herně nejlepší poslední třetina, kterou pak díky dvěma gólům v poslední minutě zápasu dokázali vyhrát 2:1.

HC Plzeň 1929 - HC Střelci JH      7:4 (2:2;4:0;1:2)

V tabulce celkového hodnocení své skupiny ligy mladších žáků "C" obsadila 6. třída skvělé druhé místo, právě za suverénní Plzní.