Přes kopec na Hradec aneb Jindřichohradecký pedál

Mladí střelci vyměnili hokejky za kola!

V sobotu 21. května se v Jindřichově Hradci konala tradiční akce "Přes kopec na Hradec aneb Jindřichohradecký pedál", kterou organizuje město Jindřichův Hradec na zahájení cykloturistické sezóny. Do této rodinné a sportovní akce se také zapojilo několik "střelců" a jejich rodičů, kteří se vydali na trasu dlouhou 32 km. I přes náročnou letní přípravu, která v těchto dnech v našem klubu HC Střelci probíhá, zvládli všichni vyjížďku bez problémů a zdraví dorazili do cíle společně s ostaními více jak 500 účastníky.

Všem malým hokejistům-střelcům se vyjížďka líbila, chválili si organizaci a zabezpečení celé akce, která umožnila všem hradečákům si společně zasportovat.