Prohra 7. třídy na Lvech v ČB.

Porážka sedmáků v Č. Budějovicích na Lvech.

V sobotu 13.10. zajížděli Střelci z ročníku 2006 do Českých Budějovic do Pouzar arény, kde má svůj domácí stadion mužstvo HC Lvi ČB. Po třech vítězstvích za sebou jsme chtěli potvrdit dobrou formu a opět zvítězit. Dvě třetiny se nám dařilo s domácími držet krok, jednou vedli oni, podruhé my, hrál se svižný hokej dobré úrovně a po druhé třetině jsme měli náskok jednoho gólu a byli ve vedení 3:2. Soupeř do třetí třetiny stáhl sestavu na dvě pětky, přidal na bruslení, napadání a hned na začátku poslední třetiny vyrovnal. Na to jsme však ještě zareagovali a hned minutu poté se opět dostali do vedení. Bohužel to byla naše poslední branka a poté se už do černého trefovali pouze domácí a během tří minut otočili výsledek ve svůj prospěch na 6:4 a minutu před koncem přidali ještě jeden gól a zaslouženě vyhráli 7:4. Nebyl to z naší strany dvě třetiny špatný zápas, ale ke konci se bohužel projevila větší síla, dravost a hokejová šikovnost domácích, kteří potrestali naše zbytečné chyby. V neděli hostíme doma silné Milevsko, které prohrálo zatím pouze jednou.

sestava: Adam Pajer ( 30. minuta Zdeněk Petrů ) -  Cedrik Elian, Míra Křivánek, Vojta Dvořák, Tomáš Pajer, Marek Kamiš  - Tomáš Sedlačík, Matěj Fiedler, Vojta Beran, Česťa Havel, Matyáš Urban, Honza Tuček, Jakub Kaňka

HC Lvi České Budějovice  -  HC Střelci Jindřichův Hradec          7:4 ( 1:1, 1:2, 5:1 )

góly:  Tuček ( Beran ), Urban ( Elian ), Urban ( Dvořák ), Sedlačík ( Beran )