Prohra osmáků v Plzni.

Střelci z ročníku 2006 prohráli v Plzni.

V sobotu 2.11. odjeli osmáci Střelců k mistrovskému zápasu do Plzně. Utkání začalo velkým tlakem domácích, kteří v úvodních 5 minutách zasypali naši bránu několika střelami a neustále hrozili rychlými kombinacemi. Kluci tlak ustáli a v sedmé minutě po dobrém napadání a pěkné kombinaci vsítili první gól zápasu. Domácí poté ještě přidali a výsledkem byly dva góly během jedné minuty. Výsledkem 2:1 skončila první třetina. Druhá třetina byla vyrovnaná, hra se přelévala z jedné strany na druhou, domácí měli o něco více šancí, ale vše spolehlivě pochytal náš brankář Zdeněk Petrů. Ujala se až střela 4 minuty před koncem, na kterou Střelci ihned po 20 vterřinách odpověděli a dotáhli se opět na rozdíl jediného gólu na 3:2. Ve třetí třetině jsme domácím třema vyrovnaným pětkám už bohužel nestačili, dostali jsme hned v úvodu dva slepené góly, na které jsme ještě odpověděli snížením, ale poté led už ovládli domácí a zvítězili 8:3.

sestava: Zdeněk Petrů  - Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Tadeáš Topič - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Jakub Slechan, Česťa Havel, Matěj Fiedler, Viktor Šamko, Matyáš Urban

HC Plzeň 1929  -  HC Střelci Jindřichův Hradec      8:3 ( 2:1, 1:1, 5:0 )

góly: Slechan ( Beran, Sedlačík ), Beran, Beran ( Sedlačík )