První výhra osmáků v soutěži.

Střelci z ročníku 2005 vyhráli ve Strakonicích.

Osmáci Střelců první letošní body vybojovali na ledě HC Strakonice! A je třeba říci, že již bylo na čase. Po zlepšujících se výkonech z minulých zápasů a také i po zvýšení nasazení v trénincích všech hráčů bylo od počátku utkání vidět odhodlání na ledě Strakonic uspět. Počáteční tlak domácích se Střelcům podařilo ustát, aby si následně vytvořili několik slibných šancí ke skórování, které využili. Důležitý bod utkání a zároveň ze strany domácích pěkné gesto fair play se stal na konci první třetiny, kdy rozhodčím původně neuznaný gól hostujících Střelců, sami strakoničtí trenéři opravili a potvrdili jeho regulérnost! Rohodčímu nezbylo než branku uznat. Domácí po celý zápas dotahovali výsledek a srdnatě bojovali, ale na konci hrací doby bylo evidentní, že jim došly síly a naopak Střelci perfektním zvládnutím závěru utkání si zajistili první výhru v této mistrovské sezóně.

HC Strakonice  -  HC Střelci JIndřichův Hradec         4:6