PRVNÍ ZÁPAS ROČNÍKU 2011!

V sobotu 18.3. odehráli svůj první zápas v životě už i naši Střelci ročníku narození 2011!

V sobotu 18.3. se na zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci odehrála další premiéra v podobě přátelského zápasu našich nejmenších Střelců ročníku narození 2011!!! Jedná se o děti v předškolním věku 5 a 6 let, kteří pravidelně chodí na náborové tréninky a vzhledem k tomu, že jich máme již dostatek a neustále nám malí hokejisté přicházejí, uspořádali jsme pro ně první přátelák. Jako soupeř přijelo mužstvo ze Soběslavi. Zápas se odehrál systémem 4 na 4 na obou hřištích. Na druhém hřišti hráli naši Střelci z ročníku 2010. Nadšení z prvního opravdového hokejového zápasu v životě pro mnohé z hráčů přímo sálalo a taktéž z rodičů, kterých se na tribunách sešla pěkná řádka a vytvořili tak pěknou kulisu pro své miláčky. Výsledky zápasů nejsou vůbec podstatné, důležité bylo, že si všichni zápas užili a společně prožili krásné hokejové odpoledne. Děti odcházely spokojené a již se těší na další přátelák, který se odehraje o tomto víkendu.

sestava ročníku 2011: Vilda David, Štěpán Kadlec, Matěj Kabeš, Vašek Vondrus, Vítek Koranda, Tomáš Petrů, Tonda David, Andy Riley, Petr Pospíšil, Matěj Ondřej

sestava ročníku 2010: Matyáš Mündl, Terezka Marešová, Jakub Čurda, Honza Krbec, Šimon Reisner, Radovan Lukš, Vojta Práger, Kristian Outlý

Děkujeme všem Střelcům za předvedený výkon a už se těšíme na další zápasy této věkové kategorie.

Zároveň zveme všechny malé zájemce o lední hokej, aby přišli na náš nábor každou středu od 16.00 hodin a neděli od 8.30 hodin.