První zápas ročníku 2013!!!

Nejmenší Střelci z ročníku 2013 a 2012 odehráli svůj první hokejový zápas.

Nejmladší kategorie našich „střelců“ zažila první náročný víkend své krátké hokejové kariéry. V sobotu 1.12. vyrazila parta ročníku 2013 doplněna o dva nováčky z kategorie 2012 do Soběslavi sehrát své první utkání v životě. Mladí hokejisté si zápas užili a těší se na odvetu, která se odehraje v neděli hned po náboru na zimáku v JH. To zkušenější hráči ročníku 2012 si na sobotu pozvali stejně mladé hokejisty z Tábora a Veselí. Výsledkově pro nás zápas nedopadl nejlépe, ale kluci se snažili a z chyb se příště poučí. Tím víkend neskončil, na neděli jsme si pozvali o malinko starší hráče z Tábora a postavili proti nim kombinovaný tým ročníků 2012 a 2013. Zápas byl pro nás náročný, ale rozhodně jsme nezklamali a minimálně v druhé půlce jsme předvedli spoustu pohledných útočných akci, ale i obraných zákroků.