RAFTY 2016

Střelci spluli Vltavu za tři dny.

Ve dnech 10.6.-12.6. uspořádal náš hokejový mládežnický klub letní akci "RAFTY 2016". Přihlásilo se 115 střelců - dospělých i dětí a mohlo se vyrazit na tři dny do přírody. V pátek jsme se v 8.45 hodin vlakem vydali do Rožmberka nad Vltavou a ve 12.00 hodin jsme se rozdělili do raftů a hlavně pro děti začalo nové dobrodružství a začali jsme splouvat Vltavu. V pátek nám počasí přálo, nepršelo, koupali se hlavně ti otužilejší a na občerstvení jsme zastavovali v přilehlých kempech. První zastávkou na nocleh byl kemp Vltava. Postavili jsme stany, hrál se plážový volejbal, fotbal a další míčové hry. Večer samozřejmě došlo na opékání buřtů, při kytaře jsme si zazpívali pěkné písničky a nálada byla výborná. Druhý den jsme pokračovali dále a naše "vodní" cesta vedla přes Český Krumlov. Jednalo se o nejpestřejší část cesty, na které se splouvalo několik jezů a řeka vede pěknou částí Českého Krumlova. Bohužel nás v polovině cesty zastihl déšť a do kempu U Kučerů všichni dorazili jako vodníci. Večer pršet přestalo, děti do setmění hrály fotbal a dospělí stavěli stany, sušili mokré věci a všichni jsme si užívali pohostinnosti místního kempu. Poslední den jsme vyrazili do cíle naší plavby a tím byl v Boršově n.V. kemp Poslední Štaca. Počasí se umoudřili a tak se v klidu a v suchu dorazilo  do kempu, kde jsme odevzdali rafty a opět  se vlakem vydali na cestu zpět do Jindřichova Hradce, kam jsme dorazili v 17.15 hodin. Prožili jsme pěkné tři dny v přírodě, dětem se moc líbilo, rodiče se mezi sebou více poznali a doufáme, že se opět brzy potkáme na nějaké společné akci.

Děkujeme všem za výbornou atmosféru a super náladu. Ahooooooooj!