Remíza 4. třídy doma se Lvy ČB.

Přátelský zápas ročníku 2009 na celé hřiště.

V neděli 14.10. odehrál na domácím ledě ročník 2009 přátelské utkání na celé hřiště proti Lvům České  Budějovice. První třetina začala slibně, naši tlačili, ovšem herní převahu nedokázali využít a na skóre se to nijak výrazně neprojevilo. Ve druhé třetině se nám začalo střelecky dařit, vedli jsme 6:2 a naši hráči začali spoléhat na to, že výhra je v kapse. V závěrečné části jsme přestali bruslit, útočníci se nevraceli pomáhat obraně, chyběly přihrávky a tak jsme nakonec byli rádi za remízu 7:7. Nutné je však pochválit ty hráče, pro které to byl první zápas na velké hřiště. Přesto, že je třeba se ještě hodně učit, svojí premiéru zvládli na výbornou.

HC Střelci J. Hradec - HC Lvi České Budějovice     7:7

Sestava: Filip Filip, Hanzl Tomáš - Ferda Tadeáš, Beran Honza, Topič Sam, Hofbauer Filip, Kloc Honza, Kopřivová Viktorka, Urbanová Viktorka, Máchová Karolína, Bártů Róza, Pundová Verunka