Remíza čtvrťáků v Táboře.

Střelci z kategorie 2008 rezizovali v Táboře.

V neděli brzy ráno, jsme odjeli k dalšímu utkání KLP na stadion táborských Kohoutů. Začali jsme velmi svižně a odměnou nám byl vedoucí gól, který po střele Hirše, dorazil za brankovou čáru Fatrdla 1:0. O pět minut později mohlo být ještě veseleji, po faulu na Hánu bylo nařízeno TS, to však faulovaný hráč neproměnil. Do druhé třetiny jsme opět vstoupili aktivněji než domácí, vypracovali si šance, ale bohužel hostující gólman byl proti změně stavu. V polovině druhé třetiny jsme zbytečně faulovali a Tábor měl k dispozici TS, to však Hradský krásným zákrokem do lapačky zneškodnil! Do třetí třetiny jsme vstoupili s cílem přidat gól a udržet těsné vedení. Dvakrát jsme však faulovali a soupeř měl možnost TS, obě TS však výborně chytající Hradský zneškodnil!!! Bohužel, sedm minut před koncem zápasu, jsme udělali velkou chybu, kterou soupeř potrestal a vyrovnal na 1:1. Tři minuty před koncem byl ve středním pásmu faulován Nerad, rozjel se k TS, krásně si položil brankáře, ale bohužel už nedokázal puk zvednout nad jeho betony. Zbývalo 8 vteřin do konce, když Strachota vybojoval ve středním pásmu puk u mantinelu a jel zcela sám na hostujícího brankáře a v tandemu mu najížděl Ferda, který byl ale o dva metry za najíždějicím Strachotou. Strachota naprosto nepochopitelně místo střely nebo blafáku přihrál na paty Ferdy, který neměl šanci puk zpracovat a tak bylo asi po největší šanci celého utkání. Celý tým je však třeba hodně pochválit za bruslení, nasazení do zápasu a bojovnost!!! Byl to jeden z nejlepších zápasů, co jsme zatím odehráli.

sestava: Hradský - Strachota, Hána, Fatrdla, Hirš, Benada, Jelínek, Hradská, Nerad, Piler, Ferda, Šachl, Toman

HC Kohouti Tábor  -  HC Střelci Jindřichův Hradec        1:1 ( 1:0, 0:0, 0:1 )

góly: Fatrdla ( Hirš )