Rozloučení s prázdninami za účasti Střelců!

Střelci se zúčastnili akce "Město dětem" v městském parku.

V sobotu 24.8. město Jindřichův Hradec připravilo pro děti i jejich rodiče v městském parku veselé rozloučení s prázdninami a náš klub HC Střelci při tom nesměl chybět. Opět jsme postavili v parku hokejovou branku a střeleckou plochu a každý malý účastník si mohl vystřelit několik puků a pokusit se dát gól, vyzkoušet tvrdost a přesnost své střely. V průběhu akce se na naší střelecké ploše vystřídalo hodně dětí a každý za svou snahu dostal nějakou střeleckou drobnost a sladkost. Jsme rádi, že se takové akce v Jindřichově Hradci konají a náš klub HC Střeci se zde může prezentovat.

Tímto zveme všechny děti k nám na náborové tréninky, které se konají každou středu od 16.30 hodin a každou neděli od 8.30 hodin na zimním stadionu Jana Marka, kde si s námi můžete zabruslit a užít hodinku plnou zábavy, her a soutěží.