Sedmáci Střelců zvítězili v Písku.

Střelci z ročníku 2006 vyhráli v Písku.

V neděli 3.2. odjeli Střelci ze 7. třídy na mistrovský zápas do Písku a začali tak třetí a zároveň poslední kolo v LSŽ. Zápas se klukům povedl, od začátku hráli aktivně, hodně zaměstnávali domácího brankáře, měli skoro celý zápas pod svou kontrolou, a když se hosté dostali do šance podržel náš tým několika dobrými zákroky brankář Zdeněk Petrů. Kluci hráli dobře, k zápasu přistoupili zodpovědně a výhru si zaloužili.

sestava: Zdeněk Petrů   -  Míra Křivánek, Vojta Dvořák, Ondra Pevný, Ruda Jon - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Matěj Fiedler, Tadeáš Topič, Čestmír Havel, Matyáš Urban, Honza Tuček, Viktor Šamko, Marek Kamiš.

IHC Písek  -  HC Střelci Jindřichův Hradec          2:6 ( 0:1, 2:3, 0:2 )

góly: Beran ( Sedlačík ), Havel, Jon ( Beran ), Sedlačík ( Fiedler, Beran ), Beran ( Fiedler ), Urban ( Šamko, Topič )

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Heckl B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Tupa s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo ČSOB Jiří Pravda inWebio RM-BAU Fintes PaP Bohemia Glenmark Pharmaceuticals s.r.o. Prospere s.r.o.