Soutěž už zahájila i 4. třída.

Střelci z ročníku 2009 odehráli první mistrák v Č. Krumlově.

V sobotu 29.9. odehrál v Českém Krumlově ročník 2009 svůj první mistrovský zápas letošní sezóny. První zápas proti domácím se lépe povedl bílému týmu, který zvítězil 7:4. Modrý tým nestačil v začátku, kdy během prvních několika minut prohrával o čtyři góly. Během druhé třetiny se hra vyrovnala, naši náskok stáhli a dokonce vedli. Závěr se ale bohužel opět nevyvedl a tak zápas skončil naší prohrou 10:12. Následoval zápas proti HC Vajgar Jindřichův Hradec. Na straně modrého týmu se bojovalo od začátku a hra byla ještě ve druhé třetině vyrovnaná. Ve druhé polovině došly soupeři síly a naši si vybojovali zaslouženou vysokou výhru 17:8. Bílý tým proti Vajgaru, respektive proti Motoru Č. Budějovice (drtivá většina hráčů pocházela z budějovického týmu) neobstál a odnesl si prohru 8:12.

Sestava "modrý tým": Hanzl Tomáš, Filip Filip - Ferda Tadeáš, Kopřivová Viktorka, Vičar Honza, Benda Max, Urbanová Viktorka, Topič Sam, Šachl Mathias

Sestava "bílý tým": Filip Filip, Hanzl Tomáš - Kolář Honza, Máchová Karolína, Riley Tony, Kloc Honza, Bártů Róza, Pundová Verunka, Böhm Sebík, Bereš Honza, Reisner Šimon

HC Střelci J. Hradec "modrý tým" - HC Český Krumlov       10:12

HC Střelci J. Hradec "bílý tým" - HC Český Krumlov          7:4