Společný návrh řešení mezi HC Střelci a HC Vajgar.

Na základě řady dotazů, týkajících se společných jednání mezi Spolkem ledního hokej Jindřichův Hradec ( HC Střelci ) a HC Vajgar z.s., přinášíme text společného návrhu řešení mezi předsedou výkonného výboru SLH J. Hradec ( HC Střelci ) V. Svobodou a předsedou HC Vajgar z.s. J. Zikmundem, který najdete na tomto odkazu - http://www.hcstrelci.cz/klub.html

Zároveň s tím uvádíme, že v  období od 1.1.2019 do dnešního dne požádalo o přestup z HC Vajgar z.s. do našeho klubu 7 hráčů - dětí r. nar. 2008 a ml., avšak smutnou záležitostí je, že do dnešního dne nebylo ze strany HC Vajgar z.s. těmto žádostem vyhověno.

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Heckl B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Tupa s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo ČSOB Jiří Pravda inWebio RM-BAU Fintes PaP Bohemia Glenmark Pharmaceuticals s.r.o. Prospere s.r.o.