Spolupráce s Bauerem.

Sleva při prvním nákupu zboží v prodejně Bauer v ČB.

Vážení rodiče,

jak již jsme Vás informovali na setkání k ukončení letní přípravy, které se konalo Na Piketě koncem června, byla tento týden podepsáním smlouvy potvrzena spolupráce našeho klubu s firmou ALLsports, která je oficiálním zástupcem výrobce hokejového vybavení značky Bauer. V rámci této spolupráce může každý člen našeho klubu od tohoto týdne do konce měsíce srpna využít 25% slevu na svůj první nákup v prodejně v Českých Budějovicích. Prodejna se nachází v City Center ČB - u zimního stadionu, ulice F. A. Gerstnera 2151/6. Podmínkou pro uplatnění slevy je vyplnění kartičky registrace BauerCard, kterou provedete u pokladny při placení vybraného zboží. V registračním formuláři je nutné uvést název našeho klubu, tedy SLH J. Hradec - HC Střelci. Pro další nákupy Vám pak tato registrace zaručuje 15% slevu na celý sortiment obchodu. Pokud jste již držiteli slevové kartičky z dřívější doby, oznamte tuto skutečnost obsluze obchodu, která původní registraci zruší a vystaví novou.

Důležité: všichni, kteří se zaregistrovali při ukončení letní přípravy Na Piketě, kde byl přítomen zástupce firmy Bauer, jsou již držiteli nové platné slevové kartičky!

Případné dotazy zodpoví Petr Šachl, tel.723638346.