Středeční nábor plný dětských úsměvů!

Více jak 60 malých Střelců se při náboru prohánělo po ledové ploše!!!

Ve středu 26.10. od 16.00 hodin jako obvykle proběhl náborový trénink dětí do našeho klubu HC Střelci. Účast byla výborná! Více jak 60 malých "střelců" si přišlo zabruslit a zdokonalit své dovednosti na hodinový trénink. Dvě skupiny dětí v kompletní hokejové výstroji pilovaly bruslení a další hokejové dovednosti v jedné třetině ledové plochy. Jedná se o hráče ročníku 2010, kteří se zodpovědně připravují na svou hokejovou kariéru a již nyní pro ně za odměnu připravujeme první přátelský zápas, který se uskuteční na konci října! V další části hřiště se prvním krůčkům na bruslích učili Ti nejmenší. Převážně se hrají hry, děti se vozí na židličkách, sbírají hračky a nejraději se po ledě plazí a ochutnávají nahromaděný sníh. Celou tuto skupinu našich benjamínků mají na starost 4 trenéři, kteří jsou více udýchaní než samotné děti. V poslední části ledové plochy se děti učí základům bruslařské techniky ještě bez výstroje, ale samotné bruslení už obsahuje náročnější prvky na zvládnutí. I zde nechybí soutěže a hry pro zpestření tréninku.

Jsme moc rádi, že v tak hojném počtu navštěvujete naše náborové tréninky a největší odměnou je pro nás úsměv dětí a jejich viditelné pokroky.

Opět se na Vás těšíme v neděli 30.10. v 8.30 hodin!!!