Střelci na Winter Classic v Kostelní Radouni.

Složené mužstvo žákovských a dospělých Střelců se zúčastnilo turnaje Winter Classic v Kostelní Radouni.

V sobotu 26.1. se v Kostelní Radouni složené mužstvo Střelců zúčastnilo hokejového turnaje na místním otevřeném zimním stadionu "návesák". Turnaje se zúčastnilo 8 mužstev rozdělených do dvou skupin, hrálo se 2x10 minut se 4 hráči na každé straně, každý s každým ve skupině a poté následovaly vyřazovací zápasy - čtvrtfinále, semifinále a finále. I přesto, že tým Střelců byl nejmladší a skládal se ze čtyř dětí a čtyř dospělých, dostal se až do finále, kde po boji prohrál a obsadil konečné druhé místo. Hlavně pro malé Střelce se jednalo o ojedinělý zážitek, kdy za neustálého sněžení museli i malí Střelci přiložit ruku k dílu při úpravě ledu, místo mantinelu byly hromady sněhu a odpočívalo se  na připravených lavičkách. Celý turnaj se všem moc líbil a pokud bude příznivé počasí pro hokej na přírodní ploše, můžou si Střelci zápasy venku opět zopakovat.

sestava - Sam Topič, Vítek Mácha, Karolína Máchová, Honza Beran, Jirka Topič, Hynek Mácha, Ladislav Ayrer, Marek Beran

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Heckl B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Tupa s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo ČSOB Jiří Pravda inWebio RM-BAU Fintes PaP Bohemia Glenmark Pharmaceuticals s.r.o. Prospere s.r.o.