Střelci se utkali ve vzájemném zápase!

Další kolo ligy mladších žáků svedlo proti sobě obě mužstva střeleckých mladších žáků.

V neděli 27.11. se na jindřichohradeckém zimním stadionu Jana Marka odehrálo první ze dvou mistrovských utkání v lize mladších žáků, ve kterém proti sobě nastoupily týmy Střelců ročníku 2005 a 2006. Vzhledem k tomu, že máme v soutěži zastoupení dvěma týmy, museli jsme zápas proti sobě odehrát. Kluci z ročníku 2005 byli doplněni pěti hráči kategorie 2007, kteří na velké hřiště začnou hrát od ledna 2017 a byla to pro ně dobrá zkušenost. Průběh utkání byl vcelku dobrý, byla viditelná větší zkušenost a vyhranost kluků z kategorie 2005, kteří soutěž hrají již druhým rokem a některé kombinace byly pěkné a hokejové. Na druhou stranu se nenechali zahanbit ani kluci z ročníku 2006 a byli o rok starším kamarádům rovnocenným soupeřem. Utkání probíhalo velice korektně, všichni hráči ctili pravidlo fair play a bylo znát, že proti sobě nastupují kamarádi z jednoho klubu. Všichni si dobře zahráli, k vidění bylo pár pěkných akcí a výsledek není až tak důležitý. Přesto kluci z ročníku 2005 potvrdili roli favorita a vyhráli 6:3.

Všem klukům děkujeme za předvedený výkon a příští týden oba týmy čekají další mistrovská utkání.

sestava ročníku 2005: Zdeněk Petrů –  Chrpa Jáchym, Ondřej Kuba, Hron Adam, Klimeš Lukáš, Blažek Filip, Čáp Adam - Bártů Jan, Valevaty Pavel, Matyáš Urban, Čeloud Martin, Ledecký Víťa, Jon Ruda, Kránek Rosťa, Rangl Emil, Jaroš Jáchym

sestava ročníku 2006: Filip Punda - Tadeáš Topič, Vojta Dvořák, Míra Křivánek, Cedrik Elian - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Honza Tuček, Viktor Šamko, Matěj Fiedler, Kuba Kaňka, Dominik Böhm, Česťa Havel, Bořek Dvořák

HC Střelci Jindřichův Hradec 2005   -   HC Střelci Jindřichův Hradec 2006    6:3 ( 2:0, 1:1, 3:2 )

góly 2005: Ledecký 2, Čeloud 1, Urban 1, Bártů 1, Jaroš 1