Střelci z ročníku 2010 hráli doma s Táborem!

V neděli 12.2. sehrála kategorie 2010 další přípravný zápas doma s Táborem

To, že 13-ka  může být  smolným číslem, nepřipustili naši nejmladší hokejisté ročníku 2010, kteří právě ve svém třináctém zápase probíhající sezóny zcela suveréně převálcovali stejně staré protivníky z Tábora. Přátelský zápas odehráli naši nejmladší Střelci ročníku 2010 na domácím zimním stadionu Jana Marka proti proti týmu HC Kohouti Tábor v neděli 12.2. Hrálo se na dvou hřištích, to znamená v obou třetinách na šíři hřiště, kde proti sobě oba týmy nastoupily - modrý tým vlevo, bílý tým vpravo. Většina dětí byla po chřipkové epidemii, přesto hlavně modrý tým svého soupeře převálcoval a vyhrál vysokým rozdílem a zaujal předvedenou hrou. Bílý tým bojoval, makal po celý zápas a zaslouženě i on vybojoval cenné vítězství. I přesto, že tento ročník ještě oficiální soutěž řízenou ČSLH nemá, snažíme se domluvit hodně přátelských zápasů, aby děti pouze jenom netrénovaly, ale také si mohly zahrát zápas proti jinému týmu, poznat atmosféru a zážitek ze vstřelení gólu, z vítězství i porážky. Po ledě se prohánělo 21 malých Střelců a každý z nich ze sebe vydal maximum sil, aby dobře zahrál, bruslil, vstřelil gól, ale také dobře zabránil. Atmosféra byla díky rodičům perfektní, každá povedená akce byla odměněna potleskem a malé Střelce musíme jen chválit a chválit za jejich nezměrné úsilí!

sestava bílý tým: Dan Mareš, Terezka Marešová, Terezka Packová, Šimon Hembera, Vojta Prágr, Honza Krbec, Mates Kabeš, Andy Riley, Dan Tetour, Lukáš Matějka, Ondřej Rada.

sestava modrý tým: Matyáš Múndl, Vilém David, Šimon Reisner, Jan Kloc, Jakub Čurda, Mates Petrák, Kristian Outlý, Dan Košín, Tom Babický

Každou středu od 16.00 hodin a neděli od 8.30 hodin neustále probíhá nábor nových malých hokejistů ročníku 2010 a 2011! Přijď i ty mezi nás zkusit bruslit, hrát a poznat nové kamarády! Těšíme se na Tebe!