Střelci z ročníku 2010 hráli turnaj v N. Jičíně.

Střelci ze 3. třídy výborně reprezentovali klub na turnaji v Novém Jičíně.

Střelci ze 3. třídy odehráli kvalitně obsazený  mezinárodní turnaj v Novém Jičíně výborně. Probojovali jsme se do finálové skupiny a na závěr turnaje se nám podařilo v těžkém zápase porazit Rožnov 6:4 a remizovat se silnou Karvinou 3:3. Ostatními vyrovnanými výsledky jsme ukázali, že jsme nebyli ve finálové skupině pouze do počtu. Zápasy s tak silnými soupeři byly pro Střelce nedocenitelnou zkušeností a celkové 9.místo ze 27 týmů je pro tak malý klub obrovský úspěch. Zážitky z turnaje si budou všichni určitě dlouho pamatovat. DÍKY ZA SKVĚLOU REPREZENTACI STŘELCŮ A JINDŘICHOVA HRADCE!!!

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Heckl B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Tupa s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo ČSOB Jiří Pravda inWebio RM-BAU Fintes PaP Bohemia Glenmark Pharmaceuticals s.r.o. Prospere s.r.o.