Střelci ze 3. třídy hráli doma.

Další dva mistrovské zápasy pro Střelce z ročníku 2010.

Mistrovský miniturnaj 3.třídy

V sobotu 12.1. sehráli malí Střelci z ročníku 2010 další ze série mistrovských miniturnajů. Tentokrát hostili v Jindřichově Hradci týmy z Veselí nad Lužnicí a jediný zahraniční tým v soutěži Black Wings Linz. V úvodním zápase s Veselím se Střelcům dařilo napůl. Tým A si pěknou kombinační a bojovnou hrou se soupeřem snadno poradil a zvítězil 11:6. Tým B se nemohl celý zápas dostat do tempa a malí hokejisté z Veselí je přebruslili a zvítězili 13:4. O poznání lépe již probíhal zápas s rakouským týmem Black Wings Linz. Tým A i B podal výborný výkon a i přes drobné chyby, na kterých zapracujeme na trénincích, si připsal dvě jasná vítězství 13:4 a 24:7.

Po zápase ještě spoluhráči předali týmovým kolegům Vildovi a Kubovi zlaté medaile z vánočního turnaje, jehož se nemohli zúčastnit – JSME JEDEN TÝM!!!

Sestava: Mertl, Mündl – Hembera, Čurda, Reisner, David, Lukš, Petrák, Blažek, Krbec, Tetour, Outlý, Riley, Prágr