Střelci ze 4. třídy hráli proti Vajgaru.

Zápas Střelců z ročníku 2009 - "Střelci proti Střelcům"

Na neděli 24.2. byl dle rozlosování ČSLH naplánován mistrovský zápas mezi HC Střelci J. Hradec a HC Vajgar J. Hradec. Vzhledem k tomu, že HC Vajgar pro nedostatek hráčů nedokázal sestavit tým, a také s ohledem na fakt, že více než polovina kmenových hráčů HC Vajgar projevila zájem o přestup do klubu HC Střelci pro nadcházející sezónu již nyní, se trenéři obou klubů dohodli na sehrání přátelského utkání, přičemž v každém mužstvu byli zastoupeni hráči jak ze Střelců tak z Vajgaru. Všichni hráči měli skrytá loga svých skutečných týmů a rozdělili se na "Bílý" a "Tmavý" tým. Zápas byl vyrovnaný pouze v první třetině, avšak v průběhu dalších dvou částí měl výrazně navrch "Tmavý tým", ve kterém se sešlo více produktivních hráčů, kteří dokázali nekompromisně "Bílou" obranu potrestat za provedené chyby. Po čtyřiceti pěti minutách čistého času tak Tmaví odcházeli z ledu s výhrou 14:4.

Brankáři: Filip Filip, Hanzl Tomáš, Kalkus Honza

Bílý tým: Mácha Víťa, Beran Honza, Urbanová Viktorka, Bártů Róza, Hofbauer Filip, Hogaj Pepa, Máchová Karolína, Haruda Sebastian, Šuhájek Prokop, Zikmund Dominik, Kolář Honza

Tmavý tým: Ferda Tadeáš, Šachl Mathias, Kopřivová Viktorka, Pundová Verunka, Bártů Ondra, Benda Max, Beke Ondřej , Kotyza Adam, Budín David, Bereš Honza