Třetí výhra 7. třídy v řadě.

Střelci z ročníku 2006 po třetí za sebou vyhráli!

Kluci ze sedmé třídy přivítali v neděli na domácím stadionu Jana Marka mužstvo HC Slavoj Český Krumlov. Utkání začalo ve svižném tempu, oba týmy dobře bruslily, hra se přelévala z jedné strany na druhou a bylo se na co dívat. Nechyběla střelba, kombinace, brejk - pěkná první třetina v lize starších žáků, ale bez gólů na obou stranách. Druhá třetina začala opět v tempu a domácí se dostali do vedení v oslabení, kdy soupeř špatně vystřídal a Střelci toho dokázali využít. Netrvalo 5 minut a naši kluci přidali druhý zasloužený gól. Výsledkem 2:0 pro nás 2. třetina také skončila. Hosté však nesložili zbraně, přidali ještě více na bruslení a důrazu před naší brankou a z jedné skrumáže dokázali snížit na 2:1. Závěz zápasu byl dramatický, Krumlov odvolal gólmana a celou dobu nás zavřel do vlastní třetiny. Ovšem kluci bojovali a vítězství uhájili. Hrál se výborný hokej z obou stran, k nám se přiklonilo trochu štěstí, výborně zachytal gólman Adam Pajer a Střelci zaslouží pochvalu za dobře odvedený výkon, který ocenili diváci na konci zápasu dlouhým potleskem.

sestava: Adam Pajer -  Cedrik Elian, Míra Křivánek, Ondra Pevný, Vojta Dvořák  - Tomáš Sedlačík, Matěj Fiedler, Vojta Beran, Česťa Havel, Matyáš Urban, Honza Tuček, Viktor Šamko

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Slavoj Český Krumlov         2:1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )

góly:  Beran ( Fiedler ), Urban