Turnaj 3. třídy v Humpolci za účasti Střelců.

Střelci z ročníku 2010 obsadili na Bernard cupu v Humpolci 4. místo.

O víkendu 8.-9.9. se naši Střelci z ročníku 2010 zúčastnili dvoudenního turnaje Bernard Cup 2018. Turnaj byl kvalitně obsazen, mezi jinými přijela Sparta Praha, Dukla Jihlava, Lvi České Budějovice a další. Hrálo se ve dvou skupinách po šesti týmech, vždy 2x20min, kdy se každá polovina počítala jako samostatný zápas. Střelci se ve skupině střetli s týmy Lvi ČB, Orlíci Uničov, Havlíčkův Brod, Lední Medvědi Pelhřimov a Ledeč nad Sázavou. Turnaj jsme zahájili s velice silným týmem Lvi ČB. Bohužel byli Lvi nad naše síly a hned v úvodu jsme prohráli obě dvacetiminutovky. Po motivačním proslovu trenéra V. Reisnera se však mužstvo probudilo a do dalších zápasů nastoupilo s obrovským nasazením a všechna zbylá utkání ve skupině již vyhrálo. Umístili jsme se tedy na 2. místě ve skupině a vybojovali si zápas o bronzové medaile. V něm jsme nastoupili proti velice silnému týmu Dukly Jihlava. První polovinu jsme udrželi nasazení z předchozích zápasů a zaskočili Jihlavu výhrou 6:4. Ve druhé dvacetiminutovce nám bohužel utekl začátek a již jsme nenašli síly na obrat a prohráli 2:6. Rozhodovalo se tedy v samostatných nájezdech, ve kterých měl soupeř více štěstí a my si tedy odvezli celkové 4. místo.

V kvalitně obsazeném turnaji to byl však pro Střelce velký úspěch, před nimi skončily pouze týmy Sparta Praha, Lvi ČB a Dukla Jihlava. Doufáme, že se bojovné výkony a nasazení přenesou do mistrovských zápasů a bude se nám nadcházející sezonu dařit tak jako na Bernard Cupu 2018.

Výsledky:

HC Střelci J. Hradec - HC Lvi 2009 České Budějovice        1:11 a 3:7

HC Střelci J. Hradec - HC Orlíci Uničov                               7:4 a 10:5

HC Střelci J. Hradec - HC Lední Medvědi Pelhřimov           9:3 a 6:0

HC Střelci J. Hradec - HC Ledeč nad Sázavou                    13:1 a 15:0

HC Střelci J. Hradec - BK Havlíčkův Brod                            7:6 a 6:5

o 3. místo

HC Střelci J. Hradec - HC Dukla Jihlava                              6:4 a 2:6, 1:4 na nájezdy

Sestava: Vilém David, Viktorka Kopřivová, Šimon Reisner, Matěj Petrák, Šimon Buzek, Šimon Hembera, Matyáš Mündl, Vojta Prágr, Jakub Čurda, Ráďa Lukš

Děkujeme všem Střelcům za výkony a rodičům za podporu a povzbuzování!!!