Turnaj kategorie 2007 v Č. Budějovicích.

3. místo pro Střelce z 5. třídy z turnaje na Lvech v Českých Budějovicích.

Jarní turnaj 5. třídy - HC Lvi 31.3. - 1.4.2018

Během uplynulého víkendu odehrála 5. třída Střelců dvoudenní turnaj v Českých Budějovicích. Další účastníci: HC Lvi 2009 České Budějovice, HC Motor České Budějovice, HC Slavoj  Český Krumlov, HC Poděbrady. Hrálo se systémem každý s každým, 3x 15 min. čistého času, v případě remízy - bez prodloužení samostatné nájezdy.

Sestava HC Střelci: Brankáři: David Humhal, Kristián Večerka, Matyáš Gabriška, Hráči: Vojtěch Beran; Filip Blažek; Adam Čáp; Vojtěch Havelka; Adam Hirš; Jáchym Jaroš; Antonín Jelínek; Richard Jon; Filip Kinter; Emil Rangl; Jiří Strachota; Vojtěch Tichý; Ondřej Vomastek

Sobota: 31.3.2018

Nečekaně snadný vstup do turnaje

Střelci soupeře z Českého Krumlova jasně přehráli. Viděli jsme pěkné kombinace i gól po úniku ve vlastním oslabení... Přestože Slavoj sklončil v turnaji poslední, v dalších utkáních podával mnohem lepší výkony než v zápase s námi.

HC Slavoj Český Krumlov - HC Střelci JH                                              0:9   (0:3; 0:3; 0:3)

branky: Jirka Strachota, Filip Blažek, Vojta Beran, Filip Kinter, Vojta Tichý, Adam Hirš

Promarněná příležitost

Naprosto famózní 1. třetina a ještě 3 minuty před koncem 2. třetiny jsme vedli 6:3. Soupeř dal potom během dvaceti vteřin 2 góly a na začátku poslední třetiny vyrovnal; zde se zápas zlomil... Škoda, jako bychom se zalekli výhry nad papírově lepším soupeřem.

HC Střelci JH - HC Poděbrady                                                    7:10 (5:2; 1:4; 1:4)

branky: Jirka Strachota, Vojta Beran, Filip Kinter

Neděle: 1.4.2018

Bitva s domácími Lvy

Z dosavadního vývoje turnaje se mohlo zdát, že domácí tým bychom mohli přehrát. Čekalo nás ale pěkné vyrovnané utkání ve vysokém tempu, plné důrazu, s minimem přerušení a také s několika spornými verdikty rozhodčích. Nakonec se zpětně ukázalo, že zápas byl "medailovou" bitvou! Ve třetí třetině jsme měli  velkou několikaminutovou převahu, ale gól nepadl. Zápas skončil nerozhodně a na řadu přišly nájezdy. Střelečtí kluci to nakonec vybojovali!

HC Lvi 2009 - HC Střelci JH                                                          2:3 po SN (1:1; 1:1; 0:0 - 0:1)

branky: Vojta Beran, Adam Čáp, rozhodující nájezd Filip Kinter

Poslední zápas turnaje - zápas o čest

Po předposledním zápase programu turnaje už bylo jasné, že bez ohledu na výsledek tohoto utkání Motor získá zlaté medaile a Střelci bronzové. Soupeř, se kterým jsme měli v této sezóně vyrovnanou bilanci (domácí výhra, v ČB prohra), opět nastoupil se silnými individualitami ve svých řadách. To, co se nám dařilo na podzim v domácím zápase (individuality eliminovat), se tentokrát povedlo jenom částečně. Motor i dobře kombinoval a často se dostával do přečíslení 2 nebo 3 na 1, případně 2 na 0. Střelci ale bojovali, předvedli důraznou hru před soupeřovou brankou a na druhé straně si dokázali hájit svého gólmana. Z oboustranně důrazné hry vyplynula řada vyloučených i několik vzájemných potyček. Za stavu 2:5 v polovině poslední třetiny odvolal trenér při přesilovce 4 na 3 gólmana; více než 2 minuty kluci útočili (5 na 3, potom 6 na 4), ale Motor nakonec dokázal skórovat do prázné branky. Prohra se ctí po bojovném výkonu...

HC Střelci JH - HC Motor České Budějovice                         2:6   (1:2; 1:2; 0:2)

5. HC Slavoj Český Krumlov

Kluci ze sebe vydali vše, co bylo v jejich silách, dobře zachytali všichni tři brankáři a jako bonus k bronzovým medailím získal Filip Blažek ocenění pro nejlepšího obránce turnaje! Zákončení turnaje moderoval a hráčům k výsledkům gratuloval osobně pan Jaroslav Pouzar.

Poděkování patří hráčům za předvedený výkon, pořadatelům za skvělou organizaci turnaje a rodičům za to, že hokeji se svými dětmi věnovali skoro celý velikonoční víkend.