Turnaj ročníku 2009 v Humpolci

Pěkné 5. místo na turnaji v Humpolci.

V sobotu 17.9. naši nejmenší střelci ročníku 2009 sehráli v této sezoně první turnaj v Humpolci. Hrálo se na šířku kluziště 4 hráči+brankář. Dětí jsme měli max. počet co hrací sytém dovolil - 13 dětí. Hrálo se 2x20 minut hrubého času, kdy každá 20-minutovka se počítala jako nový zápas. Naši nejmenší odehráli 4 zápasy, kdy tři zápasy byly ve skupině a čtvrtý zápas o umístění. V naší skupině jsme měli mužstva z Ledče n. S., Světlé n. Sázavou a  Uničova. Ve druhé skupině byla domácí Jiskra Humpolec, Chotěboř, Havlíčkův Brod a Motor Č.B.. Hráli jsme dobře, bruslili a bojovali co nám síly stačily. Turnaj se nám moc líbil a už se těšíme na další přípravný zápas, než nám začne první mistrák v rámci rozlosování soutěží ČSLH. Děti poctivě a v hojném počtu trénují a svědomitě přistupují ke každému tréninku.

V základní skupině jsme vyhráli 3 zápasy ( tři 20-minutovky). Bohužel o jednu výhru nám utekl zápas o 3. místo.  Ve skupině jsme skončili třetí a hráli o celkové 5. místo, ve kterém jsme zvítězili. Pořadatelé měli pro všechny účastníky turnaje připravené poháry, diplomy, sladkosti a různé další drobnosti. Klukům a holkám do jejich první mistrovské sezony 2016/2017 přejeme hodně úspěchů a síli.

sestava: Tůma Šimon – Beran Honza, Mácha Víťa, Hanzl Tomáš, Hofbauer Filip, Ferda Tadeáš, Kopřivová Viktorka, Hogaj Josef, Benda Max, Šachl Mathias, Topič Samuel, Urbanová Viktorka, Böhm Sebastian

HC Střelci : HC Uničov   3:7   1:2

HC Střelci : HC Světlá     3:1   2:3

HC Střelci : HC Ledeč     11:1  9:4