Týden hokeje dopadl výborně!

V neděli přišlo na akci POJĎ HRÁT HOKEJ více jak 60 dětí.

V neděli 29.9. pořádal náš klub HC Střelci celorepublikovou akci POJĎ HRÁT HOKEJ v rámci celotýdenní kampaně Správný sport pro Vaše dítě podpořenou Českým hokejem. Zkusit si zabruslit a udělat první krůčky na ledě přišlo více jak 60 dětí ve věku od 4 do 8 let. Děti si vyzkoušely různé hry a soutěže, někteří si už zastřílely s hokejkou a hlavně se celou hodinu náramně bavily s trenéry a jejich úsměv na tváři byl projevem velké spokojenosti. Každý si odnesl dres a malou drobnost od Českého hokeje.

Pevně věříme, že nás navštívíte i na našich pravidelně pořádaných náborech ve středu od 16.30 a v neděli od 8.30 hodin. Nábory jsou u nás bezplatné a může si přijít zabruslit úplně každé dítě.

Jsme v Jindřichově Hradci jediný mládežnický klub, který pro děti pořádá soutěže ve 2. až 9. třídě a hraje množství dalších přátelských zápasů a turnajů.

Děkujeme všem za účast a těšíme se brzy naviděnou!!!

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU