Úspěšný vstup do sezóny pro 4. třídu.

První mistrovský miniturnaj v sezoně odehráli Střelci ročníku 2008 na Lvech v ČB.

V neděli 24.9. jsme odjeli k prvnímu soutěžnímu dvojutkání do Českých Budějovic. Našimi soupeři byly týmy: HC Lvi České Budějovice a HC Sušice.

sestava modrý tým: Humhal (druhý zápas Hradský) - Strachota, Fatrdla, Benada, Kinter, Toman, Hána

HC Střelci - HC Lvi Č. Budejovice  8:4

Výborná kolektivní hra, skvělé bruslení a napadání soupeře.

HC Střelci - HC Sušice 15:10

Soupeře jsme od začátku přehrávali. Hráli jsme trochu chaoticky, jelikož jsme přistoupili na soupeřův styl. Utkání bylo místy docela vyhrocené, jelikož kluci výborně doráželi puky, které brankář neměl pod kontrolou, což se soupeři moc nelíbilo.

sestava bílý tým: Hradský (druhý zápas Humhal) - Nerad, Dvořák, Kadlec, Hradská, Piler, Benda, Beran, Ferda, Šachl

HC Střelci - HC Lvi Č.Budějovice  8:10

Dobře rozehraný zápas jsme bohužel v závěru ztratili tím, že jsme si nedrželi své pozice a nebyli jsme tak draví po vítězství jako soupeř.

HC Střelci - HC Sušice 5:5

V utkání jsme opět vedli, ale bohužel jsme opět nezvládli závěr utkání. Výsledná remíza je ale naprosto spravedlivá.

V obou utkáních si každý hráč dal minimálně jednu branku, takže se všichni ukázali, jako opravdoví Střelci. Jelikož se výsledky sčítají, tak nám vstup do nové sezóny vyšel na výbornou. Věřme, že příští týden v neděli opět naplno zabodujeme!!!