Velikonoční turnaj kategorie 2010.

Krásné 2. místo pro Střelce ze 2. třídy z domácího velikonočního turnaje.

VELIKONOČNÍ TURNAJ ROČNÍKU 2010 V JINDŘICHOVĚ HRADCI

V sobotu 31.3. se klub HC Střelci Jindřichův Hradec ujal pořadatelství velikonočního turnaje malých hokejistů ročníku 2010. Turnaje se zúčastnily týmy HC Motor ČB, HC Slavoj Český Krumlov, HC Tábor, SK Horácká Slavia Třebíč a domácí HC Střelci Jindřichův Hradec. Hrálo se 2 x 15 minut hrubého času, každý klub postavil do turnaje dva týmy, kterým se výsledky sčítaly. Domácí Střelci zahájili turnaj zápasem s Motorem ČB. Na straně u restaurace se nám podařilo s přehledem vyhrát, na hřišti u rolby se zápas nevyvíjel dobře a v průběhu jsme prohrávali již 5:1. Po skvělém obratu se ale zápas podařilo nakonec vyhrát těsně 8:7. V dalších utkáních jsme síly poměřili postupně s týmy SK Horácká Slavia Třebíč a HC Slavoj Český Krumlov. Oba celky přijely v kvalitních sestavách a zápasy byly velice vyrovnané. Tomu odpovídaly také výsledky – pokaždé se nám podařilo zvítězit pouze na jedné straně, takže jsme si připsali do tabulky vždy pouze 2 body. S posledním soupeřem, kterým byl HC Tábor, jsme podali skvělý výkon a na obou stranách jsme si připsali vysoké vítězství. S počtem 12 bodů jsme tak obsadili 1.místo po základní části a zajistili si tak účast ve finálovém zápase o zlaté medaile. Do finále se jako náš soupeř nakonec probojoval tým SK Horácká Slavia Třebíč. Ve finále se sčítalo skóre obou zápasů. Jak se slušelo na finálový zápas, hrálo se až do konce naprosto vyrovnaně, na obou stranách se skóre stále přelévalo a do posledních vteřin nebylo o vítězi rozhodnuto. Nakonec domácí Střelci podlehli Třebíči na obou stranách shodně 6:7. Podali jsme však velice bojovný výkon a hráči zaslouží velkou pochvalu i přes finálovou prohru.

Sestava HC Střelci Jindřichův Hradec: Čurda, Petrák, Reisner, David, Marešová, Prágr, Hembera, Blažek, Mündl, Krbec, Lukš, Outlý, Tetour, Buzek, Riley, Giroux

DOMÁCÍ TURNAJ SE PODAŘIL, DRUHÝM MÍSTEM SI STŘELCI ROČNÍKU 2010 SPRAVILI CHUŤ Z NEPŘÍLIŠ PODAŘENÉHO TURNAJE VE VESELÍ NAD LUŽNICÍ A SVOU REPUTACI SI BUDOU MOCI JEŠTĚ VYLEPŠIT PŘÍŠTÍ SOBOTU NA TURNAJI V ČB.

DĚKUJEME VŠEM HOKEJISTŮM, FANOUŠKŮM A RODIČŮM, KTEŘÍ POMOHLI S ORGANIZACÍ TURNAJE, A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ SPOLEČNÉ HOKEJOVÉ ZÁŽITKY.

Celkové pořadí:

1. SK Horácká Slavia Třebíč