Více jak 70 dětí na nedělním náboru!

V neděli 24.9. v rámci náboru proběhla akce ČSLH "Pojď hrát hokej" za účasti více jak 70 dětí!

V neděli 24.9. se náš klub HC Střelci Jindřichův Hradec zapojil do akce "Pojď hrát hokej", která probíhala celý týden po celé ČR pod patronací ČSLH. V rámci našeho pravidelného nedělního náboru proběhla tato akce za účasti velkého množství dětí a zájmu rodičů, kteří se ptali na různé věci ohledně zapojení jejich ratolestí do tréninkového procesu. Všechny děti vyjely na led úderem 9.00 hodiny, aby ukázaly trenérům a rodičům své dovednosti. Každý účastník před vstupem na led obdržel dárky od ČSLH a drobnosti od našeho klubu a nejvíce ze všeho se samozřejmě dětem líbily hokejové dresy, v kterých se hned předvedly na ledě. Děti byly rozděleny dle svých dovedností do několika skupin a trénink mohl začít. U každé skupiny byli minimálně dva trenéři, kteří měli k ruce ještě naše "Střelce" z mladších žáků, kteří pomáhali s výukou a předváděli dětem jednotlivá cvičení. Tréninková jednotka probíhala za dohledu rodičů, kteří byli vždy připraveni poskytnout dětem občerstvení. Malí "Střelci" po ledě lítali, plazili se, lezli po čtyřech, jen aby všem předvedli své dovednosti. Hrály se soutěže, hry a na konci i hokej. Náborový trénink proběhl výborně, děti si vše užily a s úsměvem na tváři odcházely z ledu. Děkujeme všem za hojnou účast a těšíme se na Vás opět ve středu od 17.00 hodin.

Střelci hej, střílí hej, střelci střílí, dávaj góly, hej, hej, hej!!!