Vítězný víkend ročníku 2005 - 6. třída.

Naši Střelci ze 6. třídy vyhráli oba víkendové venkovní zápasy v lize mladších žáků.

Uplynulý víkend 18.-19.2. mladší žáci střelců ročníku 2005 strávili na západě Čech, a to když v sobotu sehráli utkání v Domažlicích a v neděli v Třemošné. Aby nemuseli náročně cestovat pokaždé brzy ráno, domluvilo se, že ze soboty na neděli přespí v západočeské metropoli Plzni v penzionu “U Gigantu”. Víkendový program si Střelci zpestřili návštěvou tamějšího bazénu, který si všichni hráči náramně užili. S odstupem času můžeme i říci, že za odměnu, protože oba zápasy kluci zvládli na jedničku a své soupeře doslova a do písmene smázli svým nasazením, pojetím hry a samozřejmě i gólově! Všichni hráči za svůj přístup nejenom k utkáním zaslouží pochvalu. Po celou dobu “road tripu” se mladí Střelci chovali jako praví sportovci a za své chování mimo led (ať už v penzionu nebo v bazénu) si vysloužili pochvalná slova Plzeňanů. To vždy potěší! Rodiče tedy mohou být na své syny právem pyšní a klub zase hrdý na své mladé reprezentanty!

sobotní zápas

HC Domažlice  -  HC Střelci Jindřichův Hradec               4:8

sestava: Punda Filip, Petrů Zdeněk –  Šachl Petr, Ondřej Jakub, Ledecký Vítek, Jon Rudolf, Čeloud Martin, Kotalík Viktor, Urban Matyáš, Hron Adam, Valevaty Pavel, Majsej Vasileuski, Chrpa Jáchym, Bártů Jan, Šimek Jakub

góly: Jon 2, Šimek 2, Vasileuski 1, Čeloud 1, Valevaty 1, Urban 1