Vítězství a prohra ročníku 2007 - 4. třída.

Kluci z kategorie 2007 zvítězili v dohrávce ve Veselí n.L. a prohráli v Linzi.

Ve čtvrtek 16. února bylo na programu utkání ve Veselí na Lužnicí, které se hrálo v náhradním termínu. Domácí, v jejichž týmu nastoupila řada mladších hráčů, hráli od začátku velmi bojovně a předvedli několik pěkných kombinací. Ve 2. minutě šli do vedení 1:0 po individuální akci. Střelci dokázali vyrovnat ve 12. minutě po rychlé útočné akci. Hned na počátku 2. třetiny kryl brankář Střelců trestné střílení domácích a následně šli Střelci ve 4. minutě do vedení po individuální akci. Za další minutu pak proměnili další akci po přihrávce z obranného pásma ve třetí gól. Domácí však dokázali ještě do konce třetiny srovnat; v 10. minutě vsítili svůj druhý gól po nepřehledné situaci před naší brankou a o minutu a půl později dali třetí branku po střele, která se nešťastně odrazila od masky našeho brankáře do sítě. V závěrečné třetině ale Střelci přece jenom strhli vítězství na svoji stranu. Po trestném střílení šli do vedení 4:3 a pátý gól vstřelili v poslední minutě do prázdné branky při soupeřově hře bez brankáře.

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí  -  HC Střelci Jindřichův Hradec                            3:5 (1:1; 2:2; 0:2)

sestava HC Střelci: Kristián Večerka, Matyáš Gabriška - Filip Blažek, Filip Bryol, Adam Čáp, Jáchym Jaroš, Rostislav Krhánek, Vojtěch Havelka, Vojtěch Hembera, Adam Hirš, Emil Rangl, Vojtěch Tichý, Ondřej Vomastek, Filip Kinter, Jiří Strachota

V neděli 19. února jsme pak vyrazili k „mezistátnímu“ zápasu s EHC Liwest Black Wings Linz. V poslední době jsme nebyli v utkáních s tímto soupeřem příliš úspěšní; snaha o co nejlepší výsledek byla ale už od počátku limitována početnou marodkou a hrou na 11 hráčů v poli. Nutno však přiznat, že domácí na tom byli početně ještě hůře, když zápas odehráli v deseti. Černá křídla vlétla do utkání a v prvních třech minutách nás vůbec nepustila z obranného pásma. Z převahy ale domácí vytěžili pouze 1 gól. Poté se hra vyrovnala; Střelci šťastně vyrovnali na 1:1, když nepovedená střela propadla domácímu brankáři do sítě. V šesté minutě pak šli ale do vedení po vydařené kombinaci - proměněné přihrávce zpoza branky! Na konci 12. minuty domácí vyrovnali po samostatné akci, ale Střelci šli za další minutu znovu do vedení, rovněž po pěkné samostatné akci. Druhá třetina byla ještě poměrně vyrovnaná: vyrovnání Křídel na 3:3, znovu vedení Střelců 3:4, ale v poslední minutě 2. třetiny domácí otočili dvěma góly na 5:4. V závěrečné třetině už měli domácí viditelnou převahu, po naší chybě ve středním pásmu zvýšili na 6:4 a pět minut před koncem dali poslední branku po samostatném nájezdu nařízeném velmi přísně za sporný zákrok našeho hráče. Své vítězství si ale domácí rozhodně zasloužili, protože byli po většinu utkání lepším týmem. Jak ve Veselí, tak v Linzi opět dobře zachytali oba brankáři, kteří jsou svým spoluhráčům skutečnými oporami!

EHC Liwest Black Wings Linz - HC Střelci Jindřichův Hradec                       7:4 (2:3; 3:1; 2:0)

Sestava HC Střelci: Kristián Večerka, Matyáš Gabriška - Jakub Kuba, Jiří Strachota, Filip Blažek, Ondřej Vomastek, Adam Čáp, Emil Rangl, Adam Hirš, Vojtěch Tichý, Ivo Fatrdla, Rostislav Krhánek, Vojtěch Havelka