Výhra 4. třídy doma proti Soběslavi.

Střelci z ročníku 2008 porazili doma Soběslav.

V sobotu 17.2. jsme na domácím stadionu Jan Marka hostili hráče ze Soběslavi. Utkání jsme začali skvěle, po gólech Berana a Strachoty jsme ovládli první dějství 2:0, ve druhé třetině po pěkném blafáku bekhendem zvyšoval Strachota na 3:0 a o chvíli později Dvořák dával na 4:0. Zdálo se, že máme zápas pod kontrolou a v klidu dokráčíme k vítězství.....omyl!! Přestali jsme bruslit a většina našich hráčů na ledě připomínala tréninkové kužely. Tady se projevilo, kdo jak chodí na tréninky a kdo je jaký bojovník. Po našem nebruslení přišel faul a hostující hráč TS proměnil a snížil na 4:1, chvíli na to naši obránci jen šťourali ve stoje bez bruslení do rozjetého hráče soupeře, ten bez problémů projel před branku a snížil na 4:2, potom Soběslav opět jela TS, to však skvěle chytající Hradský vychytal. Vzápětí Soběslav vstřelila další branku a už to bylo pouze 4:3, o minutu později hosté srovnali na 4:4 a poté otočili na 4:5!!!! V tu chvíli byl náš tým zralý na ručník!! Naštěstí se po levém křídle rozjel Benada a přihrál Jonovi a ten gólem do šatny srovnal na 5:5. O přestávce jsme si řekli, že takto se hrát nedá. Na začátku třetí tretiny byl faulován Jon, jel TS a krásně zakončil - 6:5, o půl minuty později zvyšoval na 7:5 Benada, po chvilce opět hosté snížili na 7:6, pak ukázal svůj přehled ve hře Toman, který krásným pasem poslal do úniku Fatrdlu a ten blafákem zvyšoval opět na rozdíl dvou branek 8:6 Poté opět Jon vstřelil branku na 9:6, Soběslav pak dvěma slepenými góly snížila na rozdíl jediného gólu. Pak po faulu v našem obranném pásmu jel Piler TS, ale to bohužel nedokázal proměnit. Klid přinesla až pěkná střela Jona minutu před koncem. Zvítězili jsme 10:8, ale výkon některých našich hráčů byl špatný. Ubojované vítězství nicméně potěší!!!

sestava: Hradský - Benada, Strachota, Beran, Hána, Jon, Fatrdla, Piler, Dvořák, Toman, Benda, Nerad, Hradská

HC Střelci JH  -  TJ Spartak Soběslav 10:8 ( 2:0, 3:5, 5:3 )

góly: Beran (Hána), Strachota (Benada), Strachota, Dvořák (Jon), Jon (Benada), Jon-TS, Benada (Strachota), Fatrdla (Toman), Jon (Nerad), Jon (Benada)