Výhra 5.třídy se Lvy ČB.

Střelci z ročníku 2008 doma porazili Lvy ČB.

V neděli 6.1. sehráli kluci z ročníku 2007 a 2008 další mistrovské utkání proti silnému soupeři, a to Lvům z Českých Budějovic. Od první minuty jsme našeho soupeře mačkali jak citron, víceméně jsme hráli jen v našem útočném pásmu. Kluci nádherně bruslili, napadali soupeřovu rozehrávku, komunikovali spolu na ledě, stříleli krásné branky po kombinacích, které mnohdy nepředvedou ani starší kluci. Soupeř byl naprosto zoufalý a musel si připadat, jako na kolotoči na Matějské pouti, když už se dostal do 100% šance, tak v naší brance stál "pan" brankář, který chytal neuvěřitelně skvěle....naše vedení bylo v jednu chvíli už 6:0!!! Zápas jsme nakonec vyhráli 8:5. Konečný výsledek však není podstatný, nejsou podstatní střelci ani asistenti na branky, každý, kdo byl na ledě tam odevzdal možná víc než maximum toho co se naučil. Podstatné je to, že jsme viděli hrát partu kluků, kteří hráli kolektivně, nebyli sobečtí a makali jeden za druhého. Tento zápas jasně ukázal, že nemusíš mít v kádru individuální HTA hvězdy, ale makající celek, pokud kluci toto pochopí a z tohoto zápasu si odnesou víru v týmovost, mohou opravdu porazit kohokoliv!!!!! Borci děkujeme za krásné nedělní odpoledne!!!!!!!

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Lvi České Budějovice     8:5 ( 4:0, 2:2, 2:3 )