Výhra 6. třídy v Táboře.

Střelci z ročníku 2007 přivezli vítězství z Tábora.

V sobotu 3.11. nastoupili Střelci proti soupeři, se kterým v této sezóně hrají nejčastěji - HC Tábor. Po začátku zápasu, kdy měli Střelci navrch, šli domácí do vedení v 7. minutě. Ve 14. minutě pak přidali druhý gól po sporné ofsajdové situaci. V této fázi první třetiny měli domácí převahu, ale dvě povedené akce Střelců znamenaly vyrovnání. V úvodu 2. třetiny šel Tábor ještě jednou do vedení 3:2, ale pěkná individuální akce Střelců na 3:3 udala vývoji zápasu definitivní směr - následnými dvěma pěknými kombinacemi otočili Střelci skóre na 3:5 po druhé třetině a s excelentním gólmanem v bráně už po přestávce nepřipustili žádné další drama. Poslední část zápasu byla zajímavá a pohledná; oboustranně rychlý hokej s řadou gólových příležitostí se určitě musel líbit! Střelci, kteří nastoupili v sestavě 10+1 nechali na ledě opravdu vše. Jenom škoda, že stejně kvalitní a obětavý výkon jako hráči obou týmů nepředvedli také páni rozhodčí...

HC Tábor - HC Střelci Jindřichův Hradec                 4:8 (2:2;1:3;1:3)

Sestava HC Střelci: David Humhal, Filip Blažek, Adam Čáp, Adam Hirš, Jáchym Jaroš, Richard Jon, Filip Kinter, Rostislav Krhánek, Emil Rangl, Jiří Strachota, Ondřej Vomastek