Výhra a prohra sedmáků v LSŽ.

Domácí výhra nad Strakonicemi a prohra ve Veselí pro Střelce ze sedmé třídy.

V pátek 30.11. jsme na domácím stadionu Jana Marka přivítali v předehrávce mužstvo Strakonic. Po 15 vteřinách jsme vstřelili první gól, který načal v první třetině naši výbornou produktivitu, která se zastavila až na skóre 5:0. Ve druhé třetině jsme přidali další 4 góly a pokračovali v pohodovém zápase. Bohužel přišlo uspokojení z průběžného výsledku, vypadli jsme z tempa a poslední třetinu prohráli 1:0. Konečný výsledek 9:1 je zasloužený, kluci odehráli dobrý zápas. Hned v sobotu jsme jeli do Veselí, kde nás čekal tým, který jasně kraluje v 7. třídě, ještě neprohrál a dostal v 10 zápasech pouze 13 gólů! Vzhledem k tomu, že nehrála naše 8. třída, doplnili nás někteří hráči ročníku 2005, aby nám proti prvnímu celku v tabulce pomohli. Zápas byl z obou stran rychlý, kombinační, fyzicky náročný, ale naši kluci obstáli. První třetinu jsme prohráli 2:0, druhou remizovali 1:1 a třetí vyhráli 3:2. Přesto jsme celý zápas o jeden gól prohráli 5:4. Z hlediska náročnosti se jednalo o nejtěžší zápas v sezóně. Všichni hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

pátek 30.11.2018

sestava: Zdeněk Petrů ( připraven Adam Pajer )  -  Cedrik Elian, Míra Křivánek, Vojta Dvořák, Filip Blažek, Ruda Jon -  Matěj Fiedler, Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Matyáš Urban, Česťa Havel, Tadeáš Topič, Honza Tuček, Kuba Slechan, Marek Kamiš

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Strakonice        9:1 ( 5:0, 4:0, 0:1 )

góly: Sedlačík ( Beran, Křivánek ), Křivánek, Sedlačík ( Beran ), Sedlačík ( Fiedler ), Tuček ( Sedlačík, Kamiš ), Křivánek ( Blažek ), Elian, Kamiš, Tuček ( Slechan )