Výhra ročníku 2005 v LMŽ.

Další úspěšný zápas kluků z kategorie 2005 v lize mladších žáků.

Mužstvo mladších žáků Střelců ročník 2005 se v dalším mistrovském zápase v sobotu 22.10. střetlo s mužstvem Milevska na jejich ledě. Soupeře, se kterým již jednou tuto sezonu hráli a zdolali vysokým rozdílem mladí Střelci zpočátku utkání evidentně podcenili. Hráči Milevska se vší úctou nedisponovali takovými dovednostmi jako hosté, ale bojovnost a energie jim nechyběla. I když Střelci ani jednou během zápasu neprohrávali, tak teprve ve třetím dějství zapnuli na plné obrátky a zápas tím posunuli na konečný výsledek 9:4 v jejich prospěch. Utkání ovšem degradovali fanoušci či někteří rodiče domácích hokejistů, kteří si vylévali svou zlost a frustraci z prohry verbálními útoky směřovanými na malé chlapce ve střeleckých dresech během zápasu a těsně po něm.

HC MILEVSKO 2010 vs HC STŘELCI Jindřichův Hradec  4:9

sestava: Petrů Zdeněk – Hron Adam, Ondřej Jakub, Chrpa Jáchym, Jon Rudolf, Šachl Petr, Kotalík Viktor, Vasileuski Maisei, Bártů Jan, Čeloud Martin, Klimeš Lukáš, Ledecký Víťa, Valevaty Sergei, Šimek Jakub

góly: Vasileuski 3, Šachl 3, Kotalík 2, Jon 1

asistence: Šachl 3, Šimek 2, Ledecký 2, Kotalík 1, Ondřej 1, Klimeš 1, Chrpa 1