Výhra sedmáků na Lvech v ČB.

Střelci z ročníku 2006 vyhráli v Českých Budějovicích.

V neděli 10.3. odehráli Střelci těžký zápas na Lvech v Č. Budějovicích. Utkání začalo očekávaným náporem domácích, kteří nás během úvodních pěti minut zavřeli ve třetině a vytvořili si dost gólových šancí, ale v naší bráně nás podržel Filip Punda. Hned z našeho prvního útoku jsme vstřelili gól a za minutu přidali opařeným domácím ještě jeden. Do konce třetiny se hra vyrovnala, Střelci s domácími výborně bruslili, a když už se zdálo, že půjdeme do kabiny s dvougólovým náskokem, domácí 5 vteřin před koncem snížili na 1:2. Jak skončila první třetina, začala druhá a to srovnáním stavu hned v první minutě na 2:2. Hrál se hokej výborné úrovně, rychlý, kombinační, se spoustou střel a pěkných akcí na obou stranách. Nám se podařilo v půlce zápasu po rychlém protiútoku vstřelit gól na 3:2, který byl nakonec vítězný. Třetí třetina přinesla ještě větší tlak domácích, ale i Střelci měli své možnosti, ale do konce zápasu již gól nepadl ani na jedné straně a Střelci zvítězili 3:2. Zápas se hrál ve vysokém tempu a kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

sestava: Filip Punda   -  Míra Křivánek, Vojta Dvořák, Cedrik Elian, Tomáš Pajer, Tadeáš Topič, Ondra Pevný - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Matěj Fiedler, Ruda Jon, Honza Bártů, Honza Tuček, Viktor Šamko, Česťa Havel, Matyáš Urban

HC Lvi České Budějovice  -  HC Střelci Jindřichův Hradec           2:3 ( 1:2, 1:1, 0:0 )

góly: Křivánek ( Beran ), Jon, Jon ( Tuček )