Výhra sedmáků se Lvy ČB.

Sedmáci Střelců doma porazili Lvy České Budějovice.

V neděli odpoledne jsme na domácím stadionu Jana Marka přivítali v prvním zápase nového roku mužstvo z Českých Budějovic - HC Lvi 2009 ČB. Zápas obě mužstva začala aktivně, hodně se bruslilo, Střelci dobře napadali a snažili se o rychlý přístup k soupeři, ale i hosté dokazovali, že hokej hrát umí. První gól vstřelili Střelci a mohli přidat i další, protože si šancí vytvořili dostatek. Ovšem zafungovalo pravidlo nedáš-dostaneš a Lvi do konce první třetiny vyrovnali. Druhá třetina byla spíše bojovná, než hokejová, vázla kombinace, chyběla přesnější nahrávka a tak se spíše bojovalo ve středním pásmu a hrál se urputný hokej z obou stran. Na začátku třetí třetiny jsme hráli přesilovku, ale špatně jsme vystřídali a dostali gól na 2:1. Kluky to nakoplo, přidali ještě více na bruslení a bojovnosti, vytvořili si několik slibných šancí, ale gól jsme pořád nemohli dát. Až dvě minuty před koncem se ujala střela z hranice kruhů, a když už se zdálo, že zápas skončí remízou, podařilo se nám půl minuty před koncem dotlačit puk do brány a tím vyhrát 3:2.

sestava: Adam Pajer ( od 40. minuty Zdeněk Petrů )  -  Míra Křivánek, Filip Blažek, Marek Kamiš, Tadeáš Topič, Jáchym Chrpa - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Matyáš Urban, Honza Tuček, Kuba Šimek, Honza Bártů, Viktor Šamko

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Lvi 2009 České Budějovice        3:2 ( 1:1, 0:0, 2:1 )

góly: Urban ( Kamiš, Křivánek ), Beran, Šimek ( Bártů )