Výhra v LMŽ pro ročník 2005 - 6. třída.

Výhra v LMŽ pro Střelce ze 6. třídy na ledě v Plzni.

V posledním ostrém soutěžním utkání se tým Střelců šesté třídy utkal s HC Plzeň na jejich ledě. Střelci stále sužovaní zdravotními patáliemi utkání nezačali vůbec dobře a hned v první minutě inkasovali po nedůslednosti obrany a malém důrazu před brankářem Pundou. Po tomto budíčku se však hráči SLH J.Hradec pomalu rozehrávali k jejich obvyklému výkonu a i přes úzký kádr udrželi vysoké tempo až do konce utkání ve kterém byli lepším týmem. Zápas se nesl v nervózní atmosféře, kdy domácí hráči se uchylovali někdy až k surové hře napadání soupeře takzvaně zezadu  a v přesile se vrhali do šarvátek s jednotlivými hráči hostí , což si však Střelci nenechali líbit. Řízení zápasu se rozhodčím vymykalo kontrole a tak trenéři obou mužstev plnili tak trochu roli četníků! Pachuť na celém střetnutí zanechali rodiče - plzeňští diváci, kteří svými neurvalými a vulgárními poznámkami směrem k mladým Střelcům dávali průchod své frustraci z nepříznivě se vyvíjejícího utkání pro jejich miláčky. Svěřenci trenérů Petra Šachla,Viktora  Kotalíka a Rostislava Ondřeje tak zakončili mistrovskou sezónu s bilancí 4 proher, 2 remíz a 28 vítězství. Hodnotit a rekapitulovat celou sezónu 2016/17 budeme až po závěrečném turnaji v Luxembursku, ale již teď můžeme s hrdostí říci, že Střelci zanechali v soutěži mladších žáků velký dojem.

HC Plzeň  -  HC Střelci Jindřichův Hradec      5:9

sestava: Punda Filip –  Šachl Petr, Ondřej Jakub, Ledecký Vítek, Chrpa Jáchym, Čeloud Martin, Urban Matyáš, Valevaty Pavel, Vasileuski Maisei, Šimek Jakub, Jon Rudolf, Bártů Jan

góly: Vasileuski 3, Šimek 3, Čeloud 2, Šachl 1

asistence: Vasileuski 2, Šachl 2, Ondřej 1, Ledecký 1, Čeloud 1, Šimek 1