Vysoká prohra sedmáků na Motoru ČB.

Střelci z ročníku 2006 prohráli vysoko na Motoru ČB.

V neděli 4.11. jsme odjeli k dalšímu zápasu LSŽ "B" do Českých Budějovic na Motor. Po posledním zápase a vítězstvím na silným Milevskem jsme opět chtěli těžkého soupeře potrápit a přivézt pěkný výsledek. Vše bylo bohužel jinak! Zápas se nám vůbec nepovedl, od začátku jsme byli horším mužstvem a to bohužel po celý zápas. Nevycházelo nám vůbec nic, soupeř byl o dvě třídy lepší a domů jsme odjížděli s dvoucifernou prohrou. Musíme na to rychle zapomenout, dostali jsme pořádnou facku, v týdnu dobře potrénovat a v neděli nás čeká domácí zápas s Táborem.

sestava: Zdeněk Petrů ( od 30. minuty Adam Pajer ) -  Cedrik Elian, Míra Křivánek, Vojta Dvořák, Marek Kamiš, Ruda Jon  - Tomáš Sedlačík, Matěj Fiedler, Vojta Beran, Česťa Havel, Matyáš Urban, Jakub Kaňka, Viktor Šamko

HC Motor České Budějovice  -  HC Střelci Jindřichův Hradec        12:2 ( 4:0, 6:1, 2:1 )

góly: Jon ( Sedlačík ), Křivánek ( Dvořák )