Vzájemný zápas Střelců na konec sezony.

Poslední mistrák v LMŽ svedl proti sobě obě mužstva Střelců ročníků 2005 a 2006.

V neděli 26.3. se na zimním stadionu Jana Marka odehrálo poslední kolo žákovské ligy mladších žáků a proti sobě nastoupila obě střelecká mužstva, která jsme v soutěži měli - kluci z ročníku 2005 proti svým o rok mladším kamarádům z ročníku 2006. Utkání se hrálo v přátelském duchu, jedno mužstvo nastoupilo v bílých střeleckých dresech a druhé v modrých střeleckých dresech. K vidění byly pěkné kombinace, výborné zákroky obou brankářů a na všech hráčích bylo znát, že se v posledním mistrovském zápase chtějí ukázat v dobrém světle před domácími diváky. Utkání mělo rychlé tempo a hráči obou týmů zaslouží pochvalu za korektní a slušnou hru. V měsíci dubnu budou probíhat ještě tréninky a každé z mužstev se zúčastní několika turnajů - mimo jiné ročník 2005 jede obhajovat zlato do Lucemburska a ročník 2006 se premiérově představí na turnaji ve Francii. Děkujeme všem klukům za dobrou reprezentaci našeho klubu HC Střelci v žákovské lize a přejeme hodně úspěchů v nadcházejících turnajích.

HC Střelci J. Hradec modrý tým  -  HC Střelci J. Hradec bílý tým       9:2 ( 2:0, 3:2, 4:0 )

sestava modrý tým: Zdeněk Petrů –  Petr Šachl, Maisei Vasileuski, Míra Křivánek, Cedrik Elian, Tadeáš Topič, Vojta Dvořák - Matyáš Urban, Viktor Kotalík, Lukáš Klimeš, Honza Tuček, Matěj Fiedler, Vojta Beran, Kuba Kaňka, Viktor Šamko, Emil Rangl

sestava bílý tým: Filip Punda - Kuba Ondřej, Vítek Ledecký, Kuba Šimek, Filip Blažek, Jáchym Jaroš - Pavel Valevaty, Adam Hron, Rosťa Krhánek, Ruda Jon, Jáchym Chrpa, Honza Bártů, Bořek Dvořák, Česťa Havel, Dominik Böhm

góly modrý tým: Kotalík 2 ( Urban 1, Vasileuski 1), Klimeš 2, Urban 2 ( Šachl 1), Beran 2 ( Křivánek 1 ), Šamko 1 ( Beran 1 )