Středa a neděle nábor malých Střelců!

Zveme všechny nové zájemce o lední hokej na nábor!!!

ZVEME VŠECHNY NOVÉ ZÁJEMCE O LEDNÍ HOKEJ

V neděli 26.8. od 8.30 hodin začíná nová sezóna pro naše nejmenší hokejisty v náboru. Přijďte si všichni užít hodinku plnou zábavy a her, společně si zabruslíme a zažijeme nové věci a samozřejmě legraci. Najdete si nové kamarády a přátele a nehrajeme pouze hokej, ale také pořádáme různé doplňkové akce jak pro děti ( výuka angličtiny, letní tábor Osika, soustředění na ledě, Mikuláš na ledě .....) tak pro rodiče ( Mikulášská taneční zábava, bruslení s rodiči ......)

Přivítáme kluky a holky ročníku narození 2010, 2011, 2012, 2013

Jsme v Jindřichově Hradci největší mládežnický hokejový klub s demokratickými stanovami, kde za děti neplatíte žádné "výchovné" a naše základna čítá cca 180 dětí od nejmenších až po 13-leté.

Těšíme se na Vás!!!