Zápasy sedmáků v říjnu a listopadu.

Střelci z ročníku 2007 mají za sebou další mistrovské zápasy v lize mladších žáků.

12.10.2019        HC Kobra Praha - HC Střelci JH     0:4 (0:1;0:1;0:2)

Druhé vítězství v sezóně. Pěkný kolektivní výkon Střelců proti individuálním pokusům domácích.

19.10.2019        HC Střelci JH - HC Letci Letňany   1:4 (0:1;1:1;0:2)

Prohra po dobrém výkonu. Rozhodujícími se ukázaly být dva rychlé údery hostů - na začátku 1. a 3. třetiny, v čase 0:08 a 40:31...

20.10.2019        HC Lvi ČB - HC Střelci JH          1:8 (0:1;0:5;1:2)

Tým Střelců složený z hráčů ročníků 2008 a 2007 rozhodl o svém jednoznačném vítězství ve 2. třetině, kdy mimo jiné třikrát skóroval ve vlastním oslabení.

26.10.2019        HC Sparta Praha - HC Střelci JH    8:0 (4:0;3:0;1:0)

Zápas jednoznačně ovládla Sparta. Střelci bohužel nevyužili 4 přesilovky, včetně 5 na 3.

2.11.2019         HC Střelci JH - HC Plzeň 1929      2:5 (2:1;0:1;0:3)

V pěkném, rychlém a pro domácí dobře rozehraném zápase došly síly ve 3. třetině... Nic na tom nezměnily ani 2 domácí přesilovky v závěru utkání.

9.11.2019         HC Střelci JH - HC Slavia Praha    3:9 (1:3;0:4;2:2)

Podle očekávání začali hosté velmi svižně, ale domácí stíhali bránit a v 15. minutě šli do vedení! Slavia ještě do konce 1. třetiny skóre otočila a druhou, pro Střelce nepovedenou, zcela ovládla. Po přestávce, v závěrečné části zápasu, dokázali být Střelci Slávii více než důstojným soupeřem!