Zdravotní prohlídky!

Zdravotní prohlídky na sezónu 2016/2017!!!

Jako každý rok tak i letos je potřeba dle regulí ČSLH před novou sezónou zajistit dětem zdravotní prohlídku včetně klidového EKG! Potvrzení prosím odevzdejte trenérům svých kategorií. Prohlídku musí mít všechny děti, které se budou v sezóně 2016/2017 účastnit soutěží ČSLH. V našem klubu se to týká ročníků 2005 až 2009. V případě nedodání potvrzení před začátkem mistrovských soutěží jednotlivých kategorií nebudou děti nasazováni do zápasů!!! Prohlídku je možné si domluvit u MUDr. Daniela Dražana ( Ruských legií 352/III, JH) na tel.: 384 325 736, 724 144 732.