Zlaté medaile pro kategorii 2010!

1. místo pro Střelce ročníku 2010 - 1. třída z domácího turnaje na konec sezóny 2016/2017.

ZLATO, ZLATO, ZLATO, ZLATO.

Ani na posledním turnaji této sezóny ročníku 2010 naši Střelci nezaváhali a v domácím prostředí získali další, čtvrté, turnajové vítězství v řadě za sebou. Našimi soupeři tentokráte byli hráči z klubů HC Lvi Č. Budějovice, HC Slavoj Č. Krumlov, HC Pumy Pelhřimov a HC Lokomotiva Veselí nad Lužnicí. Turnaj se hrál systémem každý s každým a o vítězi mělo rozhodnout finále dvou nejlépe umístěných týmů z tabulky. Naši hráči ani v jednom zápase neprohráli a dokázali všem, že u Střelců děláme hokej nejspíš dobře.

Pavel David

sestava: Matyáš Mündl, Kristián Outlý, Vilém David, Jakub Čurda, Mates Petrák, Kristian Outlý, Radovan Lukš, Šimon Hembera, Vojta Prágr, Honza Krbec, Dan Tetour, Vojta Blažek, Viki Urbanová, Viki Kopřivová, Rozárka Bártů, Terezka Marešová

Výsledky:

HC Střelci JH  -  HC Lokomotiva Veselí n.L.          7:6

HC Střelci JH  -  HC Slavoj Č. Krumlov                 11:2

HC Střelci JH  -  HC Pumy Pelhřimov                   17:2

HC Střelci JH  -  HC Lvi Č. Budějovice                  11:5

Finále

HC Střelci JH  -  HC Lokomotiva Veselí n.L.       5:4

Tímto děkuji všem trenérům za sportovní přípravu ročníku 2010. Rodičům, babičkám a dědečkům... za práci kustodů, masérů( těla i duše). A našim malým hokejistům přeji, at´ je následující sezona neméně úspěšná jako ta právě ukončená.